Večer na středověkém hradě u bezedných pohárů a talířů

Srolováním této stránky dolů, najdete termíny jednotlivých večerů. Výběrem termínu a následným vyplněním objednávkového formuláře, zarezervujete si vstupenky a po jejich zaplacení, na výzvu operátora webu, vstupenku obdržíte na Váš kontakt. Předplatné je třeba zaplatit nejpozději 14 dní před termínem konání AKCE, na který jste si vstupné zarezervovali.

Více o akciTermíny

Prožijete s námi jinde neopakovatelný zábavný večer, na nefalšovaném středověkém hradě, 15 minut od Brna. V  ceně vstupenky je bohatá hostina podporovaná bezednými poháry a talíři, skvělým zábavným programem i prožitkem na tajemně osvětleném hradě. Vše je v ceně vstupného. Budeme Vás hýčkat. Věřte, že nic takového nikde dnes neprožijete a možná budeme všichni jednou vzpomínat, co šlo za takové peníze ještě v roce 2023 dostat. 

Aby jste se měli na co těšit, zde výtah z menu jídla a pití na našich hradních večerech, které pro Vás zajišťuje dodavatel, vybraný z 10 ti profesionálních organizací.

Nápoje

několik druhů skvělých vín, pivo alko i nealko, několik druhů výborných nealkoholických nápojů, káva,

Teplá jídla

kuřecí a vepřové řízky, vepřová kýta, pečené kuře na chili a medu, zeleninový špíz, vepřová pečená masitá žebra na česneku, bramborový salát, pečené brambory, jasmínová rýže,nakládaná zelenina,

Studený bufet

trhané krůtí pečené na javorovém sirupu s pikantní majonézou,variace sýrů a variace uzenin,minihot dog s cibulovou marmeládou a dijonským dresingem,chléb se škvarkovou pomazánkou,mini pizza se sýrem, Quiche s mozzarellou, chery rajčaty a bazalkou (bez lepku), Quiche s chorizem a jarní cibulkou(bez lepku), oříšky, krekry, tyčinky.

Dezerty

Máslový šnek s rozinkami,Borůvkový minicup cake,Ovoce, Jogurtová panna cotta s malinami, Domácí tiramisu, čokoládovo-višňová tartaletka(vegan) Pistaciová tartaletka s jahodami.

Cena vstupného

1900 Kč /osobu. 

Vstupné se prodává na konkrétní místnosti v Hradě a zámku, nikoliv místa. V případě, že se neprodá dostatek vstupenek  nejpozději 3 týdny před akcí, akce bude zrušena a vstupné se Vám vrátí a nebo přebukuje na další termín dle dohody s  Vámi.

Kulurní program se bude konat v sálech mezi sedícími návštěvníky nejméně v každém sále 3 vstupy tak, aby diváci byli vtaženi do děje a změnili se z pasivně sledujících na aktivně se podílející. Program je překvapením

Pro zájemce bude možné v samostatném sále u jídla a pití prodiskutovat se zajímavými hosty projekty seberealizace.

Termíny večerů