ZAČNĚTE

Možná jste tak dezorientovaní, zastrašení, znechucení opatřeními proti šíření koronaviru, že jste ztratili i chuť cokoliv plánovat, připravovat, když dnes nikdo neví, jak se vše bude dál vyvíjet. Jistě jste si všimli, že ekonomicky silní si troufli i odstavit prezidenta USA od sítí a přímé komunikace s lidmi. Ano, dnes ten, kdo je ekonomicky silný a dost rozhodný, má vliv na konání vlád, prezidentů, na život občanů víc, než jejich parlamenty. Je proto třeba ZAČÍT BÝT SILNÝMI, stát se silnými, nebo být jejich součástí. Samotným to bude nadlouho, pokud vůbec. Společně to může být  raketový růst.

V historii byly vždy Hrady zdrojem síly, základem obrany proti všem ohrožením. Pevností, kde se obnovovaly a kumulovaly síly a podnikaly osvobozující výpady.
I dnes tomu tak může být. Je třeba tuto dobu využít k oslovení, sdružení schopných, kteří dnes ztrácí a spolu s nimi připravit toto místo pro ofenzívu po té, kdy vše oslabí a pomine.

Není na co čekat. Je třeba ihned ZAČÍT. Využít, že většinu dnes zastihneme doma nebo v práci, bez návalu zástupných úkolů. Dnes lze vše připravit, nasmlouvat, odzkoušet a vytvořit nabídku, jakou svět ještě neviděl. 

Zatím je zde zjednodušeně uvedené a nabízené rozparcelování hradu na samostatně pronajímatelná místa, abychom je mohli již nabízet a obsazovat je. Vše se ale dopracovává profesionály na profesionální úroveň, která nahradí po dokončení tuto pracovní verzi. Kliknutím na Rozparcelování si můžete vybrat místo a přihlásit se jako zájemce. V případě, že potřebujete podrobnější informace o způsobu pronájmu vybraného místa, rozklikněte  tlačítko Aukce hradních prostor.

Pokud chcete vědět podrobnosti o možnosti vstupu do Hradního Spolku klikněte na:    https://www.hradnispolek.cz/