ZAČNĚTE

Považujeme za všeobecně známou  naléhavost potřeby vzniku nových a stálých příjmů tuzemského obyvatelstva a zdejších firem. Stejně tak naléhavost obnovy života kulturních památek jako významných cílů cestovního ruchu a zdroje místní ekonomiky, které nelze ze země přesunout jinam. Naléhavost vytváření nových příležitostí pro bezpečné uložení volných prostředků do hodnot a činností, nenapadnutelných inflací  a vždy směnitelných za příjmy. Necítíte- li tu naléhavost, jste zde zbytečně. Není Vám pomoci.

1)Začněte sami a nebo s námi  bezodkladně přemýšlet, s čím a za jakých okolností by jste mohli spojit své rostoucí příjmy, s využitím aspoň části našeho hradu a zámku. Zatím je zde zjednodušeně uvedené a nabízené rozparcelování hradu na samostatně pronajímatelná místa, abychom je mohli již nabízet a obsazovat je. Vše se ale dopracovává profesionály na profesionální úroveň, která nahradí po dokončení tuto pracovní verzi. Kdo umí, umí si vybrat i takto. Každý prostor má svou využitelnost a tím i cenu. Cena proto zatím není jednotná a vytvoříme ji společně s Vámi  tak, aby všechny strany byly spokojené. Je to v ČR ojedinělý projekt a tvoříme ho všichni spolu. Můžete zde nejen nabízet své činnosti a produkty, ale pronajmout si vybrané místo a sami ho dále pronajímat.

2)  Chcete-li se stát společníky a tedy i podílníky na celkových výnosech hradu, přejděte na https://www.hradnispolek.cz/ 


3) Začněte u nás na našich Hradních Aukcích prodávat za nejvyšší ceny, můžete i anonymně jak prodat tak nakoupit (jen organizátor Aukce Vás bude identifikovat). Můžete zde i výhodně nakupovat. Jsme zde pro Vás. Začínáme kvůli koronavirovým karanténám s elektronickými Aukcemi, ale jakmile situace dovolí, přejdeme k hradním sálovým Aukcím. Hlavní výhoda Hradních Aukcí? Serioznost, podpora rozvoji kulturní památky, nekonečné množství zákazníků a to i ze zahraničí.