ZAČNĚTE

Skutečnost, že ČR vyprodala 95 % svých aktiv do zahraničních rukou a přesto nepracujeme s přebytkem kapitálu, ale naopak s předlužením v bilionech Kč  znamená, že stát, pokud nezačne sám podnikat, se bude moci oddlužit jen zvyšováním daní, inflace,  poplatků, pokut. V podstatě jediným, od koho to půjde, jsme my, občané ČR, naše firmy ,majetky. Kdo nebude mít možnost na čemkoliv sám zvyšovat své příjmy, nebude na tom dobře.  Pro ty z vás, co si to uvědomujete, jsme my jednou z mála příležitostí.

1) Začněte se bezodkladně zajímat, s čím a za jakých okolností by jste mohli spojit své rostoucí příjmy s využitím aspoň části našeho hradu a zámku. Zatím je zde zjednodušeně uvedené a nabízené rozparcelování hradu na samostatně pronajímatelná místa, abychom je mohli již nabízet a obsazovat je. Vše se ale dopracovává profesionály na profesionální úroveň, která nahradí po dokončení tuto pracovní verzi. Kdo umí umí si vybrat i takto.

2) Začněte u nás na našich Hradních Aukcích prodávat za nejvyšší ceny, můžete i anonymně jak prodat tak nakoupit (jen organizátor Aukce Vás bude identifikovat). Můžete zde i výhodně nakupovat. Jsme zde pro Vás. Začínáme kvůli koronavirovým karanténám s elektronickými Aukcemi, ale jakmile situace dovolí, přejdeme k hradním sálovým Aukcím. Hlavní výhoda Hradních Aukcí? Serioznost, podpora rozvoji kulturní památky, nekonečné množství zákazníků a to i ze zahraničí.