Celkový pohled na budoucí hradní resort
Celkový pohled na budoucí hradní resort
Etapy budování apartmánů
Etapy budování apartmánů

Představujeme PROJEKT vybudování hradního hotelového resortu. 

První etapa realizace projektu,  se týká vybudování 20-ti dvoulůžkových pokojů-apartmánů v podkroví budovy bývalé hradní sýpky- položka 4), s výtahem a navazujících vybavení pro volnočasové aktivity hostů na plochách- položky 6), 8) a 9). 

Druhá etapa se týká vybudování 90-ti jedno až vícelůžkových pokojů tvořících apartmány v podkroví paláce a dalších patrech paláce, vybudování lázeňského wellness, ozdravných procedur, kluboven- položky 1), 2) a 5).

Třetí etapa se týká vybudování kancelářských a servisních objektů- položka 3), volnočasových a lázeńských zařízení - položky 10), 11) a 12) na horním obrázku.

Všechny etapy budou realizovány tak, aby v žádném případě neomezily provoz v jiných částech hradu a zámku, což umožňuje rozsáhlost souboru budov.

Projekt první etapy- vybudování  20-ti hradních hotelových apartmánů v podkroví hradní  budovy č.4. bývalé hradní sýpky, na které už je vydané stavební povolení. Apartmány budou přístupné vnitřním schodištěm a proskleným výtahem zvenčí pro propojení pater, se  vstupní recepcí a sociálním vybavením u vstupu.  Všechny pokoje mají své střešní okno, sociání zařízení, vytápění a klimatizaci tepelnými čerpadly, vlastním měřením spotřeby médií.. Pokoj v rondelu má oken více. Ve spodních patrech bývalé hradní sýpky jsou velké sály, využívané pro společenské, kulturní a gastronomické aktivity. Okolí, včetně zázemí hradu umožňuje rozsáhlé volnočasové aktivity, kulturní, společenské a sportovní vyžití.
 Apartmány-pokoje  jsou různé velikosti  (lze kliknutím na výkres půdorysu jejich velikost shlédnout postupným zvětšováním klikáním na příslušný pokoj), komfortně vybavené, každý samostatně vytápěný a klimatizovaný. Ceny  jsou základní a k jednání podle vybavenosti.