Koronavirové otazníky

Všimli jste si,že existují konkrétní vědci, kteří nachází v koronaviru umělé prvky a tedy nelze vyloučit, že vznikl uměle? Pokud vznikl uměle, muselo to být s nějakým úmyslem. Nikdo ale po tom dál nepátrá i když následně vznikají úmrtí, velké hospodářské škody a postižení životů lidí.

Všimli jste si, že testy nejvíce doporučované už byly známy před vypuknutím kovidu a většinou jsou nepřesné a jejich odběry co nejvíc nepříjemné? Že lidé jsou hnáni opatřeními vlád k masovému testování i když se ví, že kovid mutuje, a šíří se tak, že pokud jeden den budete negativní nikdo vám nezaručí, že za dva dny už nemůžete být pozitivní? Není to jen nácvik k poslušnosti a otravování nepříjemnými úkony, navíc vyvolávající neuvěřitelné náklady lidem a státům a tržby emitentům testů a těm co je provádí? 

Všimli jste si, že od počátku jsou vyhlašováni lidé nad 65 let jako nejrizikovější skupina nutná nejvíc chránit a pečovat o ni, ale v situacích, kdy začnou být naplněné nemocnice, jsou mezi prvními, kteří jsou odmítáni a dokonce musí někde podepisovat reverzy, že pokud se jejich stav zhorší, nebudou chtít být zachraňováni a oživováni? Není to tím, že tito lidé obvykle mají již tolik nemocí, že mají obvykle vyšší úmrtnost oproti zbytku populace a lze tedy zde lépe vyvolávat paniku množstvím úmrtí? Nelze vyloučit, že tak někdo může řešit i stárnutí populace.

Všimli jste si, že lidé léčení i jen s podezřením na kovid, získávají pro nemocnice od pojišťoven násobně vyšší platby než s jinými i horšími nemocemi? Není to ten pravý důvod přeplněnosti nemocnic kovidem?

Všimli jste si, že vakcíny se obvykle vyvíjí a testují 8 až 10 let a teď to náhle jde během necelého roku? Kdy nám tedy lžou? Kdo a proč zbytečně zdražuje vývoj účinných léků?

Všimli jste si, že např. fotbalová Slávia  měla před zápasem na testech nalezeny hráče pozitivními, což jim znemožnilo zápas. Vedení to tak nenechalo a nechali hráče přetestovat u jiné testovací stanice a ta je všechny našla negativní  a fotbal mohl proběhnout? Jaká je tedy spolehlivost testování?

Všimli jste si úniku zprávy tuším belgické tajemnice vlády, jak se zásadně liší ceny vakcín jednotlivých výrobců a že je to utajovaná skutečnost, aby nebylo tak zřejmé, jak dobře je  to domluvený  byznys? Proč nejsou pod veřejnou kontrolou způsoby vytváření statistik o kovidu, evidentně nereagující na logiku vývoje, ale jen na potřebu manipulovat?

Proč jsou devastovány svobody lidí, jejich životy razantními omezeními, ničena ekonomika lidí, rodin, firem i zemí, vyvolávána obrovská zadlužení jako opatření proti kovidu, když evidentně kovidu nebrání, jen vyvolávají obrovská ohrožení lidí a tím naléhavou potřebu nějakého zázračného řešení v podobě zázračného očkování?

Všimli jste si, že kovid mutuje a tedy se mění a tedy vakcina vyvinutá na jeden druh už nemusí působit na zmutovaný? Že nikoho moc nezajímá, zda jste alergičtí na takovou vakcínu, že nemáte-li dost vlastních protilátek očkování, může zaskočit Váš organismus a způsobit smrt? Že vakcina působí jen 3 měsíce nikoliv na trvalo?

Čím to je, že když se ukáže, že se zvedá vlna odporu proti manipulacím, vyvolávaná znepokojivými zprávami kolem opatřením proti Kovidu a hroutící se ekonomikou, se začne šířit informace o  zvyšování se rizikovosti nákazy, zvyšují se omezení životů a činností lidí v co nejzranitelnějších místech a obdobích jako jsou Vánoce a Silvestr? Může být náhoda, co se děje z náhlým objevem údajně ještě nakažlivějšího viru v Británii , které působí jako by trest za opuštění EU a připomenutí naléhavosti vakcinace v době, kdy už se protlačila k používání  a hrozí, že zůstane ve skladech ?

To vše dramaticky zmanipulovává veřejnost, která si tak zvyká, že někdo jiný za ně říká co je správné a co ne a staví tak jednu část populace proti druhé pod záminkou, že jedni jsou odpovědnější k ochraně zdraví než druzí, což neodpovídá skutečnosti, ale jen míře zmanipulovanosti.

Nelze proto vyloučit, že nějaká ekonomicky vlivná skupina vyvolala celosvětové změny, které ji umožní realizovat její plány nikoliv pod hrozbou násilí, ale falešnou nabídkou zdraví a tedy i jistého omezeného a nyní již pod kontrolou vedeného  způsobu života, s mírou pohodlí, kterou oni připustí.

Přesto, že vyděšenost roste, vyvolávají i pozitivní výsledky- zjišťuje se, kolik si platíme zbytečných institucí, kolik organizací, činností ve všech úsecích a oborech života je zbytečných, žijících jen z dotací a podpor, tedy našich daní. Díky tomu lze očekávat, že se jim to může podařit. To vše jim může umožnit dostat se zcela mimo kontrolu a bude záležet jen na nich, jak budou vypadat naše životy a kdo bude moci žít a kdo už ne. Možná si to lidstvo zaslouží. Ale co když existuje většina lidstva, která si to nezaslouží? Která příliš  dlouho mlčela?