Aukce hradních prostor k pronájmu

1)S Aukcemi prostor hradu a zámku začneme až v případě, že vznikne tak masový zájem o pronájem prostor hradu, že budeme nuceni Aukcemi najít toho nejsprávnějšího Zatím to není nutné, začínáme s grafikou a softwery, které vše udělají krásným a snadno využitelným. viz část Rozparcelování hradu do samostatně pronajímatelných míst.

1a)Hrad a jeho pozemky jsme rozparcelovali na celky, schopné být samostatně provozovány a využívány jednotlivci a firmami, které si z těchto ploch a míst vyberou pro své podnikání nebo zájmovou činnost a pronajmou si je na část dne, nebo den, týden, měsíc, rok dle své potřeby a představy. Lze se tak o jednu halu, jedno místo dělit i s více subjekty, kdy každý v jinou dobu zde vystupuje, předvádí a nabízí své dovednosti.

1b) Ti co si vybrali čas a místo, sestaví spolu s Hradním Spolkem na hradě působícím svoji nabídku pro veřejnost a ta se zveřejní na nabídkovém Portálu Hradu jako bubnový zásobník množství nabídek, společně s ostatními programy Hradu a dalších podnájemců. Každý může nabízet a propagovat své činnosti na hradě i samostatně. Předplatné se bude nakupovat na hradním Portálu hradních nabídek, složených ze všech nabídek zde působících poskytovatelů- podnájemců.

1c) Z
ájemci o programy, služby, produkty si vyberou z Portálu Hradu a v předplatném si nakoupí vstupenky nebo slevové vouchery. Návštěvníci programů na Hradě tak mohou za den navštívit více aktivit a programů současně a zakončit den zde večeří, posezením u vína, u tance, kávy, nočním hledáním pokladu apod. Určitě později i zde přespat. Toto rozparcelování hradu se může měnit dle získaných zkušeností, aktivity jednotlivých podnájemců i nových nápadů.

V začátku si každý  vybírá a objednává podle svých záměrů a potřeb a teprve při případném návalu zájmu na některé konkrétní místo se přistoupí k Aukci o nejlepší nabídku na využití místa.

Zatím je na tomto webu vše  zjednodušeně uvedené a nabízené rozparcelování v polotovaru, abychom mohli již nabízet místa a obsazovat je. Vše se ale dopracovává profesionály na profesionální úroveň, která nahradí po dokončení tuto pracovní verzi.